Pompy ciepła – Brzezia Łąka

/ 19 lutego, 2024 / Możliwość komentowania Pompy ciepła – Brzezia Łąka została wyłączona

Oceń post

Pompy ciepła – Brzezia Łąka

W ostatnim czasie nasze działania skupiły się m.in. na zakończeniu prac instalacyjnych w szkole w Brzeziej Łące. Na tym obiekcie oprócz instalacji wentylacji, wykonywaliśmy instalacje centralnego ogrzewania, oraz ciepła technologicznego w oparciu o pompy ciepła. Na cele centralnego ogrzewania wykonaliśmy instalację składającą się z kaskady czterech pomp, oraz zbiornika buforowego o pojemności 1000l. Z kolei instalacja na cele ciepła technologicznego składa się z dwóch pomp i zbiornika buforowego o pojemności 400l. Wszystkie pompy wchodzące w skład układu to pompy typu monoblok marki Stiebel. Modele urządzeń HPA 13 pracujące na ciepło technologiczne, posiadają zarówno funkcję grzania jak i chłodzenia. Te, które pracują na centralne ogrzewanie, posiadają jedynie funkcję grzania. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z naszej realizacji, pompy ciepła – Brzezia Łąka.

 

Pompa ciepła Stiebel HPA-O 13 Premium

Również gdy temperatury zewnętrzne spadają wyraźnie poniżej zera, ten zestaw z pompą ciepła przyjemnie ogrzewa pomieszczenia. Nie sprawia to żadnego problemu pompie ciepła powietrze-woda do montażu zewnętrznego. Pracuje ona wydajnie nawet w ujemnych temperaturach. Ponadto dzięki wysokim temperaturom zasilania ogrzewa przez klasyczne grzejniki.
W zestawieniu z ogrzewaniem podłogowym lub klimakonwektorem w lecie schłodzisz powietrze w domu do przyjemnej temperatury. Oznacza to wysoką jakość mieszkania przez cały rok. (źródło stiebel-eltron.pl)

Pompy ciepła - Brzezia Łąka Pompy ciepła - Brzezia Łąka Pompy ciepła - Brzezia Łąka

 

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła, oraz rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!