Haier Flexis – Poświęcka Wrocław

/ 12 marca, 2024 / Możliwość komentowania Haier Flexis – Poświęcka Wrocław została wyłączona

Oceń post

Kolejne realizacje

Dzisiejszy wpis dotyczy realizowanego przez nas montażu klimatyzatora Haier Flexis przy ul. Poświęckiej we Wrocławiu. Zamontowane w układzie typu split urządzenie, to klimatyzator o mocy 3,5 kW. Naszym zdaniem, jednostka w kolorze Black Matt wpisała się idealnie w estetykę pomieszczenia (Haier Flexis – Poświęcka Wrocław).

Czym charakteryzuje się to urządzenie?

Po pierwsze, oszczędność. Klimatyzatory te wyposażono w czujnik Eco, którego zadaniem jest badanie obecności człowieka w zasięgu 8 metrów, w dwóch obszarach. W skutek tego, nawiew kierowany jest w pożądane miejsce w miarę realnych potrzeb. A co za tym idzie, łączona jest funkcjonalność z oszczędnością energii. Dodatkowo, klimatyzatorem tym można sterować zdalnie, przy użyciu smartfona, lub tabletu. Dzieje się tak dzięki wbudowanemu sterowaniu Wi-Fi, które użytkownik otrzymuje w standardzie. Kolejną zaletą urządzenia jest jego kompaktowa budowa, dzięki której poziom hałasu może być obniżony nawet do 16 dB. Funkcja samooczyszczania skutkuje usuwaniem zanieczyszczeń i bakterii zgromadzonych na wymienniku. Z kolei proces  sterylizacji odbywa się przez wygrzewanie wymiennika ciepła przez 30 min w temperaturze 56°C. Funkcja ta jest dostępna z poziomu aplikacji sterującej. Warto dodać, że urządzenie pracuje na czynniku R32, który charakteryzuje się zmniejszoną szkodliwością dla środowiska naturalnego.

Elegancja i funkcjonalność

Klimatyzatory Haier Flexis występują w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym i srebrnym. Dodatkowo, istnieje możliwość wyboru białej jednostki wewnętrznej z wykończeniem matowym, lub z połyskiem. Dzięki takiej dowolności wyboru, możemy zdecydować się na urządzenie idealnie wpisujące się w estetykę naszego wnętrza. Z kolei szeroki zakres typoszeregu umożliwia zastosowanie tych klimatyzatorów w pomieszczeniach o bardzo odmiennej kubaturze. Podsumowując, zdecydowanie polecamy wybór tych urządzeń w celu poprawy komfortu cieplnego w Waszym domu czy biurze. A poniżej przedstawiamy zdjęcia z naszej realizacji (Haier Flexis – Poświęcka Wrocław).

 

Haier Flexis - ul. Poświęcka Haier Flexis - ul. Poświęcka

 

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła, oraz rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!