Haier Tyga – Wrocław, Obrońców Poczty Gdańskiej

/ 2 kwietnia, 2024 / Możliwość komentowania Haier Tyga – Wrocław, Obrońców Poczty Gdańskiej została wyłączona

Oceń post

Nasze realizacje

Dzisiejszy wpis dotyczy montowanego przez nas klimatyzatora Haier Tyga, przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej we Wrocławiu. Inwestor zdecydował się na urządzenie typu split o mocy 3,5 kW (Haier Tyga – Wrocław, Obrońców).

Haier Tayga

Klimatyzatory Tayga dzięki swej klasycznej i minimalistycznej linii, z powodzeniem wpasowują się do wnętrz każdego typu. Wyglądem dostosują się zarówno do pomieszczeń komercyjnych, jak i domowych. To kolejne urządzenie marki Haier pracujące na ekologicznym czynniku R32. Producent wyposażył je w szereg funkcji, które użytkownik otrzymuje w standardzie. Jest to między innymi sterowanie Wi-Fi, umożliwiające zmianę ustawień klimatyzatora przy użyciu smartfona, lub tabletu z dowolnego miejsca. Dobrze znane już funkcje, takie jak inteligentne powietrze, cicha praca, czy komfortowy sen to kolejne, w które wyposażona jest ta jednostka. Szczególnie przydatna funkcja Self Clean, odpowiada za usuwanie bakterii i zanieczyszczeń zgromadzonych na wymienniku urządzenia (Haier Tyga – Wrocław, Obrońców).

 

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!

 

Haier Tyga - Wrocław, Obrońców Haier Tyga - Wrocław Obrońców Haier Tyga - Wrocław Obrońców