klimatyzacja kasetonowa Haier – Wrocław ul. Popowicka

/ 19 kwietnia, 2024 / Możliwość komentowania klimatyzacja kasetonowa Haier – Wrocław ul. Popowicka została wyłączona

Oceń post

Klimatyzacja w lokalu świadczącym usługi barberskie.

Nasze usługi realizujemy zarówno z klientami indywidualnymi w ich domach, lub mieszkaniach, jak i z przedsiębiorcami w biurach czy różnego rodzaju lokalach usługowych. Dzisiejszy wpis – dotyczy realizowanej przez nas instalacji klimatyzacji kasetonowej. Zamontowane przez nas urządzenie to  kasetonowy Haier  Casette o mocy 9,5 kW w wersji czarnej (klimatyzacja kasetonowa Haier – Wrocław).

Klimatyzacja w wersji kasetonowej

Urządzenia kasetonowe marki Haier działają w oparciu o czynnik chłodniczy R32, który uznawany jest za ekologiczne rozwiązanie. Technologia gwarantuje wysoce skuteczne rozprowadzanie strumieni powietrza w pomieszczeniach. To dzięki temu, że nawiew następuje z każdego narożnika i czterech stron klimatyzatora. Co więcej, w zależności od potrzeb użytkowników możliwe jest dostosowanie kąta nawiewu. Wynika to z zastosowania funkcji indywidualnej kontroli łopatek w panelu urządzenia. Jako opcję producent sugeruje dobranie maskownicy z czujnikiem kierującym nawiew bezpośrednio na strefę przebywania ludzi, lub unikającym tego obszaru. Urządzenia Haier są wyposażone w silnik DC, który charakteryzuje się dużo większą oszczędnością energii oraz niższym poziomem hałasu. W porównaniu z konwencjonalnym silnikiem wentylatora AC, silnik DC gwarantuje wydajną pracę. Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier została osiągnięta dzięki zoptymalizowanym kanałom przepływu powietrza, oraz poprzez zoptymalizowany przekrój wentylatora. Klimatyzatory Haier pracują z poziomem hałasu sięgającym nawet do 34 dB(A), dzięki temu nocne użytkowanie zapewnia jednoczesny  komfort nie zakłócając snu. Dodatkowo klimatyzatory posiadają różne tryby pracy, np. tryb QUIET, który oferuje pracę klimatyzatora na możliwie najniższym poziomie hałasu [źródło: www.haier-ac.pl]. Klimatyzacja kasetonowa Haier – Wrocław.

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Pomagamy również w kwestiach dotacji związanych z termomodernizacją i ogrzewaniem budynku. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!
Jeśli skorzystali już Państwo z naszych usług i chcieliby się podzielić opinią na ich temat, zapraszamy do wystawienia nam oceny.

 

klimatyzacja kasetonowa Haier - Wrocław klimatyzacja kasetonowa Haier - Wrocław  klimatyzacja kasetonowa Haier - Wrocław