klimatyzacja Haier Pearl Domaszczyn

/ 28 lipca, 2023 / Możliwość komentowania klimatyzacja Haier Pearl Domaszczyn została wyłączona

Oceń post

Nasze realizacje – gmina Długołęka

W tym wpisie przedstawiamy zrealizowany przez nas montaż, wspominanego już nie raz klimatyzatora Haier Pearl. Inwestor zdecydował się na zamontowanie klimatyzacji w sypialni umiejscowionej na poddaszu. Jak wiadomo, pomieszczenia tego typu nagrzewają się intensywniej, co znacznie obniża komfort snu i funkcjonowania. Z tego względu montaż klimatyzacji na poddaszu to świetne rozwiązanie, zapewniające optymalne warunki temperaturowe o każdej porze roku (klimatyzacja Haier Pearl Domaszczyn).  Realizowana przez nas inwestycja obejmowała montaż klimatyzatora Haier Pearl o mocy 3,5 kW, w miejscowości Domaszczyn – gmina Długołęka.

Haier Paerl

Klimatyzatory Haier Pearl to energooszczędne i uniwersalne urządzenia. Charakteryzują się kompaktową konstrukcją i niskim poziomem hałasu. Dodatkowo, zostały one wyposażone w szereg funkcji zapewniających czyste powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach. To między innymi dzięki technologii sterylizacji UV-C, wykorzystującej lampę LEC UV-C. Działa ona biobójczo i dezynfekująco. Oprócz tego, zastosowane w standardzie funkcje 56°C Steri Clean oraz Self Clean, pozwalają na utrzymanie urządzenia w czystości. Ma to oczywiście bezpośredni  wpływ na jakość powietrza wewnętrznego. To co szczególnie wyróżnia model Pearl, to funkcja Coanda Plus, której zadaniem jest rozprowadzanie nawiewu do każdej części pomieszczenia.

 

klimatyzacja Haier Pearl Domaszczyn

Haier Pearl Domaszczyn

Haier Pearl Domaszczyn Haier Pearl Domaszczyn

 

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!