klimatyzatory Samsung AR35 – Wrocław ul. Vespucciego

/ 25 sierpnia, 2023 / Możliwość komentowania klimatyzatory Samsung AR35 – Wrocław ul. Vespucciego została wyłączona

Oceń post

Nasze realizacje

Powracamy do Państwa z naszymi realizacjami, do których zalicza się montaż klimatyzatorów Samsung AR35 – Wrocław Vespucciego. Montaż realizowany był w układzie dwóch jednostek split o mocy 3,5kW. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizacji.

Samsung AR35 - Wrocław Vespucciego Samsung AR35 - Wrocław Vespucciego

Samsung AR35 – Wrocław Vespucciego

Co charakteryzuje klimtyzatory Samsung AR35 ?

Klimatyzator Samsung AR35 cechuje wysoka klasa energetyczna A++ dla chłodzenia oraz A+ dla grzania. Producent osiągnął tak dużą efektywność pracy, wykorzystując zaawansowaną technologię cyfrowego sterowania inwerterowego oraz ekologicznego i wydajnego czynnika chłodniczego R32. Aby zapewnić wysoki komfort użytkownika, urządzenie dysponuje trybami Good Sleep oraz Fast Cooling, które oferuje sporą wygodę i skuteczną kontrolę temperatury.

Filtr HD

Klimatyzacja ścienna Samsung AR35 gwarantuje nie tylko wysoki komfort termiczny, ale także pomieszczenie pozbawione zanieczyszczeń. Znajdujący się na szczycie obudowy jednostki wewnętrznej filtr HD skutecznie usuwa z nadmuchu cząsteczki kurzu, alergeny oraz inne zanieczyszczenia występujące w powietrzu. Element jest również prosty w konserwacji. Wystarczy tylko opłukać go wodą, aby ponownie stał się gotowy do użytku.

Lepszy sen dzięki funkcji Good Sleep

Tryb Good Sleep tworzy idealny klimat do snu — bez nieprzyjemnych chłodnych podmuchów. Kontrola temperatury z Technologią Wind-Free™ Cooling pomaga szybko zasnąć i przesypiać całą noc bez zakłóceń.

Oszczędność energii

Inwerter utrzymuje pożądaną temperaturę bez częstego włączania i wyłączania, co pozwala zredukować wahania temperatury. Technologia wykorzystuje silne magnesy oraz tłumik, dzięki czemu jest cichsza, bardziej trwała i redukuje zużycie energii.

Fast Cooling

Technologia Digital Inverter Boost chłodzi powietrze 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja obejmuje między innymi wentylator większy o 15%, szerszą o 18% komorę wlotową oraz łopatki wentylatora szersze o 31%. Dzięki temu chłodne powietrze jest rozprowadzane na większą odległość oraz na szerszej przestrzeni, wynoszącej nawet 15 metrów.

Filtr HD

Filtr HD skutecznie usuwa cząsteczki kurzu, zanieczyszczenia zawarte w powietrzu oraz alergeny, takie jak pyłki roślin, zarodniki pleśni lub łupież zwierzęcy. Nadaje się on również do mycia, dzięki czemu wystarczy opłukać go wodą, by ponownie stał się gotowy do użytku.

Funkcja Auto Clean

Po wyłączeniu klimatyzatora, automatycznie włącza się funkcja Auto Clean, która za pomocą wentylatora usuwa kurz i wilgoć z wymiennika ciepła. W suchym i czystym wymienniku nie rozwijają się bakterie ani pleśń.

Automatyczny nadmuch dwukierunkowy

Funkcja Automatycznego nadmuchu dwukierunkowego automatycznie kontroluje kierunek strumienia powietrza, rozprowadzając je szybko i równomiernie po całym pomieszczeniu. Tryb ten umożliwia nadmuch ciepłym lub chłodnym powietrzem na większą odległość i w każdym kierunku, by zapewnić użytkownikom najwyższy poziom komfortu.

DuraFin™ Plus

Przyjemny chłód na dużo dłużej. Żebra Ocean Fin zostały wykonane z odpornego na korozję materiału, by chronić kondensator przed rdzą, co ułatwia zachowanie optymalnej wydajności wymiennika ciepła.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!