klimatyzacja Haier multisplit Wrocław

/ 17 lipca, 2023 / Możliwość komentowania klimatyzacja Haier multisplit Wrocław została wyłączona

Oceń post

Uff jak gorąco!

Pełnia sezonu. Słońce daje w kość, a wysoka temperatura potrafi zwalić z nóg nie jedną osobę. Z drugiej strony, wielu z nas wyczekiwało tego upragnionego lata. A na ratunek od upałów i skwaru przychodzi nam klimatyzacja od Haier. I właśnie takie urządzenia mieliśmy okazję ostatnio zamontować – klimatyzacja Haier multisplit Wrocław.

 

Nasza realizacja

Zamontowany przez nas układ składał się z agregatu o mocy 5kw, oraz klimatyzatorów Haier Flexis white Matt o oby 2,5 kW i 3,5 kW. Klimatyzatory Haier Flexis występują w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym i srebrnym. Dodatkowo, istnieje możliwość wyboru białej jednostki wewnętrznej z wykończeniem matowym, lub z połyskiem. Dzięki takiej dowolności wyboru, możemy zdecydować się na urządzenie idealnie wpisujące się w estetykę naszego wnętrza. Z kolei szeroki zakres typoszeregu umożliwia zastosowanie tych klimatyzatorów w pomieszczeniach o bardzo odmiennej kubaturze. Podsumowując, zdecydowanie polecamy wybór tych urządzeń w celu poprawy komfortu cieplnego w Waszym domu czy biurze. A poniżej przedstawiamy zdjęcia z naszej realizacji – klimatyzacja Haier multisplit Wrocław.

 

klimatyzacja Haier multisplit Wrocław klimatyzacja Haier multisplit Wrocław

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!