Rekuperacja RekuPro+ Suchy Dwór

/ 7 grudnia, 2023 / Możliwość komentowania Rekuperacja RekuPro+ Suchy Dwór została wyłączona

Oceń post

Co nowego?

Nie zwalnia tempa! Oprócz dużych inwestycji, nasza firma wykonuje także  instalacje w prywatnych domach. Na obecnym etapie inwestycji zakończyliśmy rozprowadzanie instalacji pod rekuperację w systemie RękuPro+. Kolejny etap obejmował będzie podłączanie centrali Ostberg Heru 160, oraz montaż anemostatów. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizacji – Rekuperacja RekuPro+ Suchy Dwór.

 

Rekuperator OSTBERG HERU 160

Przeznaczony do instalacji w domach, mieszkaniach,  biurach i innych miejscach, gdzie obowiązują surowe wymagania dotyczące klimatu wewnętrznego. Idealna do montażu w pomieszczeniach ogrzewanych.  Centrala jest wykonana z blachy stalowej ocynkowanej, izolowana i częściowo polakierowana na kolor biały. Posiada regeneracyjny, niehigroskopijny obrotowy wymiennik ciepła wykonany z aluminium, który znajduje się pośrodku centrali, a także wymiennik ciepła, który można w prosty sposób wymontować do czyszczenia.
Urządzenie cechuje wysoka sprawność temperaturowa 86%, oraz niskie zużycie energii (SFP). Klasa energetyczna urządzenia – A.  Urządzenie ma 5 lat gwarancji.

Rekuperacja RekuPro+ Suchy Dwór Rekuperacja RekuPro+ Suchy Dwór Rekuperacja RekuPro+ Suchy Dwór Rekuperacja RekuPro+ Suchy Dwór Rekuperacja RekuPro+ Suchy Dwór

 

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła, oraz rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!
(Rekuperacja RekuPro+ Suchy Dwór)