Pompa ciepła Panasonic Domaszczyn

/ 19 października, 2023 / Możliwość komentowania Pompa ciepła Panasonic Domaszczyn została wyłączona

Oceń post

Nasze realizacje

Jesteśmy w trakcie realizacji montażu w  kolejnym z czterech budynków należących do jednego dewelopera (Pompa ciepła Panasonic Domaszczyn). Zlecone nam prace obejmują dostawę i montaż pompy ciepła, klimatyzacji i instalacji  wodno-kanalizacyjnej, oraz ogrzewania podłogowego.

Pompa ciepła Panasonic HP

Zamontowane przez nas urządzenie to pompa marki Panasonic Aquarea HP serii J o mocy 7 kW. Inwestor zdecydował się na jednostkę wewnętrzną All-in-one z wbudowanym zbiornikiem ciepłej użytkowej. Pompy generacji J cechuje zastosowanie ekologicznego czynnika R32. Przeznaczone są one w głównej mierze do nowych, lub energooszczędnych domów. Jednak użytkownicy domów modernizowanych również mogą cieszyć się ogrzewaniem tym modelem pomp. Przy odpowiednio wykonanej izolacji budynku nie ma potrzeby przewymiarowania układu, dzięki czemu oszczędzimy pieniądze na etapie instalacji i eksploatacji.
Pompy te grzeją wodę do temperatury sięgającej 60°C. Producent chwali się znakomitymi osiągami urządzeń, które otrzymały klasę A+++ w trybie ogrzewania i najwyższą klasę w trybie grzania CWU. Oznacza to znaczne obniżenie rachunków za energię elektryczną. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej realizacji – Pompa ciepła Panasonic Domaszczyn.

 

 

 

 

pompy ciepła Panasonic Domaszczyn pompa ciepła Panasonic Domaszczyn pompa ciepła Panasonic Domaszczyn pompa ciepła Panasonic Domaszczyn

 

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!