Pompa ciepła – Kębłowice Wrocław

/ 2 lutego, 2024 / Możliwość komentowania Pompa ciepła – Kębłowice Wrocław została wyłączona

Oceń post

Montaż pompy ciepła Panasonic seria K

Jedną z naszych niedawnych realizacji był montaż pompy ciepła Panasonic Aquarea serii K w miejscowości Kębłowice. Po ustaleniach z inwestorem, oraz przeprowadzeniu doboru pod względem energetycznym budynku, zdecydowaliśmy, że odpowiednim urządzeniem będzie pompa o mocy 7kW. Inwestor zdecydował się na jednostkę wewnętrzną z wbudowanym zbiornikiem ciepłej wody użytkowej. Poniżej zamieściliśmy zdjęcia z wspomnianej realizacji. Pompa ciepła – Kębłowice Wrocław

Nowe serie pomp Panasonic Aquarea

Te nowe serie K i L wraz z wyjątkowym designem i zaawansowanymi funkcjami przenoszą pompy ciepła na nowy poziom komfortu i wydajności. Seria K to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych domów. A tymczasem seria L to idealne rozwiązanie do termomodernizowanych domów z istniejącymi grzejnikami, gdzie wymagana jest wysoka temperatura wody na zasilaniu (źródło: www.aircon.panasonic.eu)

 

Jednostki wewnętrzne w kolorze białym

Czysta biel, podkreślona eleganckim, czarnym paskiem z idealnie wkomponowanym sterownikiem, nadaje niepowtarzalnej estetyki każdemu wnętrzu. Wewnętrzna konstrukcja jednostek pozostaje zgodna z poprzednią generacją, zachowując mocne strony pomp ciepła Panasonic. Model All in One dzięki wymiarom 598 x 600 mm zachowuje swoją kompaktowość, porównywalną ze standardowymi urządzeniami AGD.

 

Jednostki zewnętrze w kolorze szary antracyt

Jednostki zewnętrzne w kolorze szary antracyt doskonale wpisują się w obecne trendy architektoniczne i pasują do każdego zastosowania i budynku. Nowe modele zapewniają niski poziom hałasu i zgodność z normami bezpieczeństwa dotyczącymi stosowania naturalnego czynnika R290. Przednia kratka oferuje lepszą estetykę, zmniejszając widoczność części wewnętrznych. Pompa ciepła – Kębłowice WrocławPompa ciepła - Kębłowice Wrocław Pompa ciepła - Kębłowice Wrocław

 

Najwyższy komfort i wydajność

Niższy poziom hałasu oraz większy komfort i wydajność charakteryzują generację pomp ciepła Aquarea serii K i L.  To znaczące usprawnienia technologiczne wyróżniają je, przy zachowaniu mocnych stron poprzedniej gamy pomp ciepła Panasonic. Dzięki czemu osiągają doskonałą wartość SCOP nawet 5,12, zapewniając wyjątkową wydajność i niezawodność w niskich temperaturach, a jednocześnie oferuje szeroką gamę urządzeń, idealnie dostosowaną do wszystkich warunków klimatycznych i typów budynków – nowych i modernizowanych.  Osiągnęły one obniżony poziomem dźwięku, nawet o 8 dB (A) mniej niż poprzednie modele. Ta zaleta sprawia, że ​​instalacja jest bardziej elastyczna, oferując większe możliwości lokalizacji jednostki zewnętrznej.

 

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła, oraz rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!