Klimatyzacja w lokalu usługowym

/ 30 maja, 2022 / Możliwość komentowania Klimatyzacja w lokalu usługowym została wyłączona

Oceń post

Klimatyzacja w lokalu usługowym

Nasze usługi realizujemy zarówno z klientami indywidualnymi w ich domach, lub mieszkaniach, jak i z przedsiębiorcami w biurach czy różnego rodzaju lokalach usługowych. Dzisiejszy wpis – klimatyzacja w lokalu usługowym, dotyczy realizowanej przez nas instalacji klimatyzatorów w wersji split. Zamontowane przez nas urządzenia to ścienny Haier Tundra, oraz kasetonowy Haier o mocy 13 kW.

 

Klimatyzacja w wersji kasetonowej

Urządzenia kasetonowe marki Haier działają w oparciu o czynnik chłodniczy R32, który uznawany jest za ekologiczne rozwiązanie. Technologia gwarantuje wysoce skuteczne rozprowadzanie strumieni powietrza w pomieszczeniach. To dzięki temu, że nawiew następuje z każdego narożnika i czterech stron klimatyzatora. Co więcej, w zależności od potrzeb użytkowników możliwe jest dostosowanie kąta nawiewu. Wynika to z zastosowania funkcji indywidualnej kontroli łopatek w panelu urządzenia. Jako opcję producent sugeruje dobranie maskownicy z czujnikiem kierującym nawiew bezpośrednio na strefę przebywania ludzi, lub unikającym tego obszaru.

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła, oraz rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!