Wielka 27 Wrocław – postępy prac

/ 12 listopada, 2021 / Możliwość komentowania Wielka 27 Wrocław – postępy prac została wyłączona

Oceń post

Wielka 27 Wrocław – postępy prac

Dziś chcielibyśmy się pochwalić, że od pewnego czasu mamy przyjemność realizować inwestycję Wielka 27 (Wrocław) w zakresie m.in. klimatyzacji i wentylacji.

 

Kilka słów o inwestycji

Powstający budynek ma być docelowo 14-to piętrowym biurowcem, którego powierzchnia najmu wyniesie ok. 9 500 mkw. Niektóre z biur będą miały dostęp do tarasu, a każda z kondygnacji ma pomieścić ok. 160 stanowisk pracowniczych w systemie open space. Budynek będzie posiadał również hol z recepcją dostępną całodobowo, którego wysokość ma mierzyć wysokość dwóch pięter. Hol oprócz oczywistej funkcji ma być także dostępny dla najemców jako np. miejsce spotkań z klientami. W tym celu w budynku będą znajdowały się w sumie 3 lokale usługowe jak np. kawiarnia. Dwupoziomowy garaż podziemny zapewni miejsca parkingowe dla pięćdziesięciu samochodów.

Co się działo w tym tygodniu?

W mijającym tygodniu uczestniczyliśmy w dostarczaniu centrali wentylacyjnych na dach obiektu. Waga największych z nich wynosi 1,5 tony, mniejsze ważą ok. 500 kg. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji możemy kontynuować nasze prace instalacyjne na tym obiekcie.

Wielka 27 Wrocław - postępy prac
Wielka 27 Wrocław – postępy prac

Wielka 27 Wielka 27

Wielka 27Wielka 27 Wielka 27 Wrocław - postępy prac

 

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!