Wentylacja Wrocław

Wentylacja

Prawidłowa wentylacja w domach, mieszkaniach, ale również pomieszczeniach biurowych i innych budynkach sprawia, że powietrze w nich zgromadzone zostaje wymienione na nowe pozbawione wszelkich substancji źle wpływających na nasze zdrowie i samopoczucie. Wentylacja zapobiega odkładaniu się zanieczyszczeń, ale także pleśni, wilgoci czy grzybów. Powietrze w źle wywietrzonych pomieszczeniach często wywołuje senność, bóle głowy czy zawroty, dlatego też tak ważny w każdym budynku jest montaż wentylacji. Stan naszej wentylacji, albo jej brak bardzo łatwo możemy rozpoznać po wilgoci, która będzie widoczna na naszych oknach lub ścianach. Źle pracująca wentylacja uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie wszystkich mieszkańców, a także negatywnie wpływa na stan pomieszczenia tworząc najczęściej grzyby i pleśnie na ścianach.

Najwyższa jakość

Urządzenia, które oferujemy naszym klientom dostarczamy na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego. Montowany sprzęt to najwyższej jakości urządzenia, pozwalające na długotrwałą i bezawaryjną pracę. Nasi wyspecjalizowani pracownicy bardzo chętnie pomogą Państwu zrozumieć zasady działania zamontowanych wentylatorów, oraz wytłumaczą sposoby ich eksploatacji. Cicha praca urządzeń, a także ich wygląd sprawi, że dopasowują się do każdego wnętrza, a nawet do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Partnerzy z jakimi współpracujemy to międzynarodowe firmy specjalizujące się w produkcji, oraz dystrybucji wysokiej jakości sprzętu na skalę globalną, przeznaczonego do wentylacji, klimatyzacji oraz rekuperacji.

Nowoczesna wentylacja

Dodatkowym zagrożeniem jakie może spowodować nieprawidłowo działająca wentylacja jest zatrucie tlenkiem węgla, które wzrasta w okresie pomiędzy listopadem a marcem. Dlatego tuż przed rozpoczęciem się sezonu grzewczego warto sprawdzić stan naszej wentylacji. Oprócz wymiany powietrza w naszym pomieszczeniu, kolejnymi bardzo ważnymi zadaniami jakie ma spełniać prawidłowa wentylacja jest redukcja nadmiernej ilości hałasu, czy też zmniejszenie liczby przeciągów. Montaż wentylacji jest priorytetem dla mieszkań w których znajdują się małe dzieci najbardziej narażone na szkodliwe działanie zanieczyszczonego powietrza ze względu na jeszcze słaby układ odpornościowy. Natomiast drugą grupą osób są alergicy, dla których nawet najmniejsze cząsteczki alergenów mogą stwarzać realne zagrożenie zdrowia i życia.

Montaż wentylacji Wrocław

Zapewniamy konkurencyjne ceny, indywidualną realizację każdego zlecenia, a także profesjonalne doradztwo na każdym etapie prac. Pomagamy wybrać najlepsze urządzenia dla mieszkań naszych klientów adekwatnie do ich oczekiwań oraz standardów, dostosowując się do panującego w pomieszczeniu design’u. Zespół utworzony z najlepszych specjalistów oraz absolwentów takich uczelni jak m.in. Politechnika Wrocławska czy SWPS zadba o każdy szczegół począwszy od projektu aż po montaż wentylatorów  w Państwa mieszkaniach, biurach czy innych pomieszczeniach użytkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość realizowanych projektów, oraz satysfakcję klientów. Dowodem na to są wykonane projekty u naszych klientów, które można zobaczyć w zakładce realizacje. Wybierając naszą firmę decydują się Państwo na profesjonalny i najwyższej jakości montaż wentylacji.

wentylacja
wentylacja
wentylacja

Wentylacja do biura

Mianem wentylacji określamy naturalną cyrkulację powietrza między pomieszczeniem, a przestrzenią na zewnątrz. Jej prawidłowe działanie jest niezbędne w przypadku, gdy w pomieszczeniu znajdują się ludzie i zwierzęta. Gdy wentylacja działa niepoprawnie, może dojść do pojawienia się wilgoci, pleśni we wnętrzu, co z kolei zagraża zdrowiu i życiu przebywającym w środku ludziom. Dlatego montażem, a także projektowaniem instalacji wentylacyjnych zajmuje się profesjonalna firma. Dzięki wielkiej wiedzy, doświadczeniu, usługi świadczone przez wyspecjalizowane przedsiębiorstwo są najwyższej jakości oraz zapewniają pełny komfort i bezpieczeństwo dla późniejszych użytkowników wnętrz. Przede wszystkim korzystanie z usług firmy montażowej pomaga w pełni zoptymalizować rodzaj wentylacji do potrzeb danego budynku. Najtrudniejsze zadanie, czyli projektowanie, aranżowanie, a także wykonanie spoczywa na barkach firmy. Klient może czuć się spokojnie w kwestii doboru odpowiedniego rodzaju wentylacji. Szczególnie zalecane jest stosowanie zaawansowanych wentylacji do biur, gdyż są to miejsca, w których przebywa wiele ludzi, a jej poprawne działanie warunkuje bezpieczeństwo w pracy.

Co oferujemy?

Usługi oferowane przez firmę, polegają przede wszystkim na projektowaniu, aranżowaniu, analizie, a także kompleksowym montażu instalacji wentylacyjnych. Dzięki fachowej znajomości zagadnienia, możliwe jest dostosowanie rodzaju wentylacji do konstrukcji budynku, liczby pomieszczeń, jego szczególnych właściwości, dzięki którym można efektywnie rozplanować indywidualny rodzaj wentylacji. Pomaga to przede wszystkim w oszczędnościach związanych z późniejszą eksploatacją. Ma to także na uwadze ekonomiczne podejście do układu wentylacji w pomieszczeniu. Wentylacja do biura jest dzisiaj szczególnym priorytetem, ze względu na wyspecjalizowany charakter tego miejsca. W związku z tym dla biur projektowane są indywidualne rozwiązania, z dbałością a najdrobniejsze szczegóły, które sprawdzą się w użytkowaniu na długie lata. To właśnie od dobrze wykonanej wentylacji zależy potem temperatura powietrza we wnętrzu, wilgotność, a także ciąg powietrza. Korzystanie z mechanicznych instalacji jest idealnym rozwiązaniem na problem cyrkulacji powietrza we wnętrzu. Dzięki możliwości sterowania, powietrze jest ciągle wentylowane, a ryzyko wystąpienia pleśni, a także innych nieprzyjemnych skutków związanych z niesprawnie działającą instalacją znikome.

Kontakt dla klientów. Zapraszamy +48 505-453-666


Strona kontaktowa

Dlaczego my

Pomiary

Wykonujemy pomiary skuteczności pracy instalacji wentylacji, a także pomiary pracy urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych.

Serwis

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz cctv. Wykonujemy czyszczenie i konserwację urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i cctv.

Projektowanie

Wykonujemy projekty budowlane i wykonawcze z zakresu instalacji sanitarnych, a w szczególności projekty wentylacji i klimatyzacji.

Wykonastwo

Oferujemy usługi z zakresu wykonawstwa instalacji sanitarnych, a w szczególności z zakresu dostawy i montażu klimatyzacji i wentylacji. W ofercie znajduje się również wykonawstwo instalacji i urządzeń z zakresu telewizji przemysłowej.