Montaż pompy ciepła w miejscowości Lubiąż

/ 8 marca, 2023 / Możliwość komentowania Montaż pompy ciepła w miejscowości Lubiąż została wyłączona

Oceń post

Kolejne realizacje

Tematem dzisiejszego wpisu jest montaż pompy ciepła w miejscowości Lubiąż. Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność realizować instalację pompy ciepła marki Neoheat w domu jednorodzinnym. Była to modernizacja starszego domu, którego właściciele zdecydowali się na przejście na łatwiejsze w obsłudze i bardziej ekologiczne źródło ciepła. Wbrew powszechnym obawom, nowoczesne źródła ciepła takie jak pompy powietrze-woda, z powodzeniem zdają egzamin w przypadku ogrzewania starszych budynków. Wybierając takie rozwiązanie, użytkownicy nie muszą martwić się o zapewnienie surowca opałowego w postaci drewna, węgla, ropy czy gazu. Odchodzi też cały nakład pracy fizycznej związany z obsługą pieca stałopalnego. Pompa ciepła jest urządzeniem w pełni intuicyjnym i nieporównywalnie prostszym w obsłudze.

 

Neoheat Eko II

Pompa ciepła Eko II marki Neoheat to wielofunkcyjne urządzenie. Sprawdza się jako źródło ogrzewania, chłodzenia i grzania ciepłej wody użytkowej. Skutecznie współpracuje z zarówno z ogrzewaniem podłogowym, jak i tradycyjnymi grzejnikami czy klimakonwektorami. Dotykowy panel sterujący ułatwia programowanie i pozwala na kontrolę, oraz utrzymanie stałej temperatury w domu. Podczas dłuższej nieobecności mieszkańców, możliwe jest załączenie trybu wakacyjnego. Skutkuje to zmniejszeniem wydajności pracy urządzenia, a co za tym idzie, ograniczeniem kosztów użytkowania. Sterownik wyświetla aktualny stan pracy pompy i posiada automatyczne funkcje przełączania między trybem ogrzewania i chłodzenia. Odbywa się to na podstawie krzywych pogodowych. Dodatkową zaletą jest wyposażenie urządzenia w moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalne sterowanie z dowolnego miejsca.

 

Jeśli masz pytania…

Wielu użytkowników decyduje się na hybrydowe rozwiązania. W takim przypadku pompy ciepła można połączyć z działaniem kotła lub instalacji fotowoltaicznej. Specjalizujemy się w montażu pomp ciepła w różnych konfiguracjach. Gwarantujemy jakościowe rozwiązania i wykorzystanie najlepszych materiałów. W pracy pomp ważna jest wysoka sprawność sprężarki. To ona odpowiada za podniesienie ciśnienia czynnika, co powoduje jego skraplanie, a w efekcie wydziela się ciepło.Czy szukasz jakościowych rozwiązań, które pozwolą Ci jednocześnie ogrzać dostępną przestrzeń domu, a z drugiej strony zagwarantują niższe koszty? Sprawdź, co zyskujesz dzięki instalacji pompy ciepła. To nie tylko ekonomiczne, ale i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu przyczyniasz się do poprawy środowiska naturalnego.

 

Nasza realizacja

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z naszej realizacji (montaż pompy ciepła w miejscowości Lubiąż). Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!

 

Montaż pompy ciepła w miejscowości Lubiąż Montaż pompy ciepła w miejscowości Lubiąż Montaż pompy ciepła w miejscowości Lubiąż