KONKURS „WYMIEŃ Z NAMI PIEC I ODŚWIEŻ MIESZKANIE”

/ 26 marca, 2021 / Możliwość komentowania KONKURS „WYMIEŃ Z NAMI PIEC I ODŚWIEŻ MIESZKANIE” została wyłączona

Oceń post

Uwaga wrocławianie, Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA ma dla Was konkurs!

Do 4 kwietnia 2021 r. trwa kolejny konkurs w ramach akcji „Zmień piec”, który ma zachęcić wrocławian do wymiany „kopciuchów”. Laureaci mogą otrzymać remont mieszkania, wraz z profesjonalnym projektem, o wartości 14 000 zł lub voucher na zakupy u partnera konkursu.

Rekuperacja - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

Dla kogo?

Konkurs skierowany jest do osób, które planują w ciągu najbliższych miesięcy wymienić źródło ciepła na paliwa stałe na ogrzewanie ekologiczne. Dwie najlepsze odpowiedzi nagrodzone zostaną zrealizowaniem drobnego remontu mieszkania po wymianie pieca. W taki sposób miasto chce wesprzeć mieszkańców w wymianie pieców i zachęcić do korzystania z programu dopłat do wymiany pieca KAWKA Plus. To ostatni rok, gdy można otrzymać najwyższą kwotę – 15 000 zł!

Warunki konkursu

O wygranej w ramach każdej edycji decyduje komisja konkursowa. Oceniana jest przede wszystkim atrakcyjność przedstawionej historii (interesujące wnioski, ciekawe sytuacje, niestandardowe pomysły).

Organizatorem konkursu jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA. Projekt finansowany przez Urząd Miejski Wrocławia. Partnerem konkursu jest sieć marketów remontowo-budowlanych OBI. Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy na stronie zmienpiec.pl/konkurs.

Zadanie

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego chcesz wymienić piec?”. Wypowiedź powinna mieć od 2 do 10 zdań. Zgłoszenia można przesyłać do 4 kwietnia br. za pomocą formularza na stronie www.zmienpiec.pl/konkurs lub kuponu zamieszczonego w biuletynie Wrocław.pl.

Nagrody

Wartość każdej z dwóch nagród głównych to 14 000 zł. W ramach tej kwoty przewidziane są:

· projekt wnętrza przygotowany przez architekta,

· zakup materiałów, w tym 3500 zł do wydania w markecie remontowo-budowlanym OBI,

· wykonanie prac remontowych.

Dodatkowo, 5 osób otrzyma od nas bony na 200 zł do marketu remontowo-budowlanego OBI na zakup roślin oczyszczających powietrze.

Co ważne

Konkurs skierowany jest wyłącznie do osób posiadających lub wynajmujących nieruchomość na terenie Wrocławia (osób fizycznych), które planują w 2021 roku wymienić źródło ciepła na paliwa stałe na ekologiczne źródło ciepła, korzystając z dofinansowania w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia. Do ekologicznych źródeł ciepła należą pompy ciepła, do których montażu zachęcamy. Nasi doradcy pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia. W tym celu zapraszamy do kontaktu!