Klimatyzator Samsung Wind-Free Avant – ul. Drabika Wrocław

/ 20 kwietnia, 2023 / Możliwość komentowania Klimatyzator Samsung Wind-Free Avant – ul. Drabika Wrocław została wyłączona

Oceń post

Nasza realizacja

W dzisiejszym wpisie omówimy montowany przez nas klimatyzator marki Samsung. Realizowaliśmy montaż modelu Wind-Free Avant o mocy 3,5 kW w mieszkaniu prywatnym. Zdjęcia wykonanego montażu zamieszczamy poniżej – Samsung Wind-Free Avant,  ul. Drabika Wrocław.

Samsung Wind-Free Avant Samsung Wind-Free Avant

Samsung Wind-Free Avant

23 tysiące mikrootworów, to one charakteryzują jednostkę Wind- Free. Dzięki nim powietrze rozprowadzane jest na tyle cicho i delikatnie, aby użytkownik nie poczuł zimnych i nieprzyjemnych powiewów. Chłodzenie większej przestrzeni w sposób równomierny, realizuje się w oparciu o zaawansowaną konfigurację przepływu powietrza. Co zaskakujące, tryb ten zużywa 77% mniej energii w stosunku do opcji szybkiego chłodzenia.

Model ten wyposażono w funkcję inteligentnej optymalizacji pracy. Dzięki czemu tryby załączane są automatycznie, w oparciu o analizę warunków panujących w pomieszczeniu. Dodatkowo, brany pod uwagę jest dotychczasowy sposób użytkowania urządzenia i zadana przez użytkownika temperatura. Wszystkie te dane przekładają się na automatyczne ustawienie trybu, umożliwiającego najwydajniejszą pracę klimatyzatora.

Urządzenie zadba również o warunki najlepiej dostosowane do nocnego snu, utrzymując temperaturę na takim poziomie, aby zapewnić najwyższy komfort odpoczynku.

Prawdopodobnie każdy z nas był w sytuacji, która wymagała ekspresowego schłodzenia pomieszczenia. Zastosowana w klimatyzatorach Samsung Wind-Free Avant technologia pozwala na chłodzenie powietrza o 43% szybciej. Wynika to z większego o 15% wentylatora,  jego szerszych o ponad 30% łopatek i szerszej komory wlotowej. Ta zaawansowana konstrukcja skutkuje rozprowadzaniem chłodnego powietrza na większą odległość i przestrzeń o szerokości sięgającej nawet 15 metrów.

Potrójny filtr zapewniający czyste powietrze, zdalne sterowanie czy samooczyszczanie się urządzenia, to funkcje, których nie mogło zabraknąć w tym modelu. Klimatyzator ten jest cichy, intuicyjny i  łatwy w czyszczeniu. Dodatkowo, żebra kondensatora wykonano z materiału odpornego na korozję. Jego odporność przetestowano przez 48h w komorze solnej, co potwierdziło skuteczność tego rozwiązania.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!