klimatyzator LG ARTCOOL GALLERY

/ 28 lutego, 2023 / Możliwość komentowania klimatyzator LG ARTCOOL GALLERY została wyłączona

Oceń post

Sztuka i funkcjonalność

 

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przybliżyć temat klimatyzacji w wersji artystycznej. Idealnym przykładem jest klimatyzator LG ARTCOOL GALLERY, z jednostką wewnętrzną w formie kultowego obrazu Pocałunek Gustava Klimta. Kunsztowne wykonanie tego urządzenia sprawia, że pomieszczenie w którym jest zamontowane nabiera stylu i niespotykanej klasy. Sam klimatyzator jest skrzętnie ukryty pod gustowną grafiką, dzięki czemu użytkownik cieszy się optymalną temperaturą pomieszczenia, bez naruszania jego wizualnych aspektów.

 

Parametry urządzenia

Poza niezaprzeczalnymi aspektami wizualnymi, klimatyzator LG ARTCOOL charakteryzuje się ogromem innowacyjnych funkcji. Zacznijmy od nadmuchu w trzech kierunkach, który zapewnia przyjemny i bardziej naturalny przepływ powietrza w pomieszczeniu. Kolejną świetną funkcją jest sterowanie za pomocą aplikacji. Dzięki temu możliwe jest włączanie, wyłączanie, oraz zmiana temperatury i trybu urządzenia z dowolnego miejsca. Zastosowanie sprężarki w technologii Dual Inwerter Compressor eliminuje problem związany z hałasem, oraz pozwala na utrzymanie żądanej temperatury. Zamiarem producenta było zapewnienie dłuższej żywotności, zwiększenie energooszczędności, oraz efektywności działania przy możliwie niskim hałasie. Co ważne, urządzenie to może działać w trybie ogrzewania. Klimatyzator pracuje na ekologicznym czynniku R32, co realnie przekłada się na stan naszego środowiska. Dodatkowo producent zapewnia 10-cio letnią gwarancję na inwerterową sprężarkę. Co więcej, nie musimy ograniczać się do zastosowanej przez producenta grafiki. Po podniesieniu szyby ochronnej możemy wymienić ją na ulubione zdjęcia, lub inne dowolne aplikacje.

 

Nasze realizacje

Nie jeden raz mieliśmy już okazję montować to niezaprzeczalnie wyjątkowe urządzenie. Jako przykład chcielibyśmy podać naszą realizację w mieszkaniu prywatnym przy ul. Węglinieckiej we Wrocławiu. Trzy urządzenia w układzie multisplit, z czego jedno to wspomniany wcześniej klimatyzator ARTCOOL GALLERY, a dwa pozostałe to ARTCOOL MIRROR BLACK. Zastosowanie technologii multisplit oznacza, że wszystkie trzy jednostki wewnętrzne podłączyliśmy do tylko jednej jednostki zewnętrznej. Pozwala to na sporą oszczędność miejsca. Poniżej przedstawiamy zdjęcia naszego montażu, z którego jesteśmy bardzo dumni.

 

klimatyzator ARTCOOL GALLERY klimatyzator LG ARTCOOL GALLERY

 

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!