klimatyzator AUX Halo Deluxe – ul. Legnicka Wrocław

/ 13 kwietnia, 2023 / Możliwość komentowania klimatyzator AUX Halo Deluxe – ul. Legnicka Wrocław została wyłączona

Oceń post

Lokal usługowy we Wrocławiu

Jedną z naszych realizacji w ostatnim czasie był montaż trzech klimatyzatorów marki AUX, w lokalu usługowym we Wrocławiu przy ul. Legnickiej. Urządzenia zamontowano w systemie split, a jednostki zewnętrzne znajdują się na parkingu. Minimalistyczna stylistyka modeli Halo Deluxe idealnie wpasowała się w nowoczesne wnętrze lokalu (klimatyzator AUX Halo Deluxe).

 

Ekskluzywność klimatyzatorów AUX Halo Deluxe

Oprócz wyjątkowo eleganckich aspektów wizualnych, producent postawił również na wysoką funkcjonalność linii Halo Deluxe. Urządzenia te charakteryzuje m.in. zdolność do jonizacji powietrza. Dzięki temu poziom dodatnich i ujemnych jonów w pomieszczeniu zostaje wyrównany. Ograniczony zostaje rozwój grzybów, bakterii i wirusów, oraz neutralizowane są nieprzyjemne zapachy i alergeny.

Klimatyzator wyposażony jest w filtr PM 2,5 wyłapujący z powietrza cząsteczki pyłu. Następnie usuwa zanieczyszczenia i pozostawia powietrze czystym i zdrowym. Antybakteryjna powłoczka na powierzchni filtra hamuje namnażanie bakterii.

Inteligentny tryb nocny, to kolejna z interesujących funkcji w jakie wyposażono urządzenie. W trakcie dwóch pierwszych godzin pracy klimatyzatora podniesiona zostaje temperatura o 1°C/h. Podczas kolejnych 5h utrzymuje uzyskaną temperaturę, a następnie wyłącza się.

Inteligentny odczyt temperatury w pomieszczeniu pozwala na precyzyjne dopasowanie temperatury do panujących w nim warunków. Urządzenie można w dowolnej chwili przełączyć w tryb pracy cichej. Wówczas jednostka wewnętrzna rozpoczyna pracę przy zredukowanym poziomie ciśnienia akustycznego. Skutkuje to osiągnięciem optymalnych warunków w pomieszczeniu, z jednoczesnym ograniczeniem zbędnego hałasu.

Klimatyzator Aux Halo Deluxe to urządzenie, z którego funkcjonalności można korzystać przez okrągły rok. Funkcja grzania pozwala na podniesienie temperatury powietrza w chłodniejsze dni. Dzięki temu urządzenie może stanowić alternatywę dla tradycyjnego źródła ciepła.

 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizowanego prze nas montażu.

AUX Halo Deluxe AUX Halo Deluxe AUX Halo Deluxe klimatyzator AUX Halo Deluxe

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!