KLIMATYZACJA WROCŁAW Haier TUNDRA Plus – kontener

/ 9 czerwca, 2020 / Możliwość komentowania KLIMATYZACJA WROCŁAW Haier TUNDRA Plus – kontener została wyłączona

Oceń post

KLIMATYZACJA Wrocław Haier TUNDRA kontener jednostka wewnętrzna

KLIMATYZACJA Wrocław Haier TUNDRA kontener jednostka zewnętrzna KLIMATYZACJA Wrocław Haier TUNDRA kontener jednostka zewnętrzna 2

KLIMATYZACJA WROCŁAW Haier TUNDRA plus

Świetnym pomysłem na stworzenie komfortowego miejsca do pracy i odpoczynku, okazują się obecnie kontenery biurowe, budowlane, lub socjalne. Efektywność pracującego w nim personelu zależy w dużej mierze od zapewnionych warunków, przekładających się na jakość pracy. Jednym z podstawowych elementów tworzących odpowiednie warunki  w danej przestrzeni jest niewątpliwie klimatyzacja.

Mieliśmy okazję świadczyć nasze usługi podczas montażu klimatyzatora Haier  TUNDRA Plus, w jednym z kontenerów użytkowych. Klimatyzatory te cechuje wiele ciekawych funkcji. Jedną z nich jest funkcja Self Clean, która zapobiega rozwojowi bakterii i znacząco poprawia jakość powietrza, poprzez usuwanie brudu gromadzącego się na wymienniku.
Dodatkowo urządzenie to jest ciche, co sprzyja komfortowemu snu. Wykorzystany w tym modelu ekologiczny czynnik chłodniczy R32, ma o wiele niższy wpływ na powstawanie efektu Globalnego Ocieplenia, niż standardowy czynnik R410A. Jednocześnie pozwala na znacznie mniejszą objętość czynnika chłodniczego i wysoką wydajność energetyczną.
Zastosowano w nim także inteligentne kierowanie powietrza do góry podczas chłodzenia, oraz w dół w funkcji grzania. Dzięki temu przepływ powietrza wewnątrz pomieszczenia zostaje automatycznie rozprowadzony, unikając nadmuchu bezpośrednio na człowieka.
Warto  wspomnieć, że model ten jest również dostępny z funkcją sterowania Wi-Fi. Wybór takiej opcji pozwala na sterowanie systemem klimatyzacji przy użyciu tabletu, bądź smartfona połączonego z Internetem.

Nasza firma specjalizuje się zarówno w prostych i skutecznych rozwiązaniach, jak i w tych, które wymagają bardziej złożonego podejścia. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w stworzeniu komfortowej przestrzeni, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Służymy wsparciem w doborze odpowiedniego urządzenia do Twoich potrzeb.