Klimatyzacja, pompa ciepła i rekuperacja na raty.

/ 9 grudnia, 2020 / Możliwość komentowania Klimatyzacja, pompa ciepła i rekuperacja na raty. została wyłączona

5/5 - (1 vote)

Zbliżające się Święta, pandemia, czy niespodziewane wydatki potrafią znacząco uszczuplić domowy budżet. Na szczęście takie sytuacje nie zawsze oznaczają rezygnacji, bądź przełożenia w czasie zaplanowanych inwestycji. Wszystkie oferowane przez naszą firmę usługi są już dostępne dla Państwa w systemie spłaty ratalnej! Dzięki temu, możliwy jest już zakup takich systemów jak m.in. klimatyzacja, pompa ciepła i rekuperacja na raty.

rekuperacja,Pompa ciepła i rekuperacja na raty

Dlaczego warto?

EKO RATY pozwalają na sfinansowanie instalacji ekologicznych, takich jak np. pompa ciepła czy rekuperacja. Szybka decyzja banku, brak wpłaty własnej, czy uproszczone formalności to tylko kilka z zalet zakupu kredytowanego. Termin płatności i wysokość miesięcznej raty ustalana jest z klientem, który w każdej chwili ma możliwość wcześniejszej spłaty. Maksymalna kwota kredytowania to nawet 80 tyś. złotych, dzięki której możesz pozwolić sobie na kompleksowe rozwiązania podczas budowy, bądź modernizacji swojego domu. Rozłożenie kwoty na 120 rat sprawi, że zaplanowane przedsięwzięcie nie będzie oznaczało drastycznego obciążenia dla portfela. Z właściwie dobraną instalacją, kwota zaoszczędzona na energii lub ogrzewaniu potrafi pokryć wysokość miesięcznej raty.

EKO RATY to tylko jedna z dostępnych u nas możliwości kredytowania. W zależności od wybranej przez Państwa oferty i indywidualnych potrzeb, jesteśmy w stanie dobrać najlepszy możliwy sposób finansowania.

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Państwa ofertę na dostawę i montaż urządzeń, wraz ze spersonalizowanym wyliczeniem miesięcznej raty w przypadku sprzedaży ratalnej. Oprócz profesjonalnej obsługi, mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie techniczne i merytoryczne na każdym etapie inwestycji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.