Klimatyzacja LG Wrocław

/ 7 czerwca, 2022 / Możliwość komentowania Klimatyzacja LG Wrocław została wyłączona

Oceń post

Klimatyzacja LG Wrocław

Dziś przychodzimy do Państwa z tematem montowanego przez nas w ostatnim czasie urządzenia. Klimatyzator Dual Inverter marki LG to świetne rozwiązanie dla osób stawiających na jakość i nowoczesną technologię. Połączenie z aplikacją ThinQ pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca. Co więcej, aplikacja pozwala na monitorowanie pracy urządzenia, oraz diagnozowanie go w przypadku wystąpienia błędów. Oprócz tego aplikacja jest kompatybilna z innymi urządzeniami sterowanymi na zasadzie inteligentnego domu.
(Klimatyzacja LG Wrocław)

 

Co charakteryzuje klimatyzatory LG?

Oprócz wymienionych już opcji urządzenia te posiadają wiele przydatnych i zaskakujących funkcji. Dzięki technologii inwerterowej możliwe jest chłodzenie szybsze nawet o 40% w stosunku do standardowych rozwiązań. Wydajniejsze chłodzenie to dbałość o środowisko. Wszystko to idzie w parze z cichą pracą, oraz 10-letnią gwarancją na sprężarkę. Producent skupił się także na aspektach zdrowotnych użytkowników. Szereg filtrów wyłapuje alergeny i pyły unoszące się w powietrzu. Niemal 100% bakterii usuwanych jest za pomocą światła LED.  Dodatkowo funkcja automatycznego czyszczenia wnętrza osusza wilgoć zapewniając higienę pracy urządzenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!

 

 

 

klimatyzacja LG Wrocław