Haier Tayga i Haier Pearl – ul. Kowieńska, Wrocław

/ 29 marca, 2023 / Możliwość komentowania Haier Tayga i Haier Pearl – ul. Kowieńska, Wrocław została wyłączona

Oceń post

Klimatyzatory Haier

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przybliżyć temat kolejnych modeli klimatyzatorów marki Haier. A konkretnie, modele Haier Tayga i Haier Pearl, jakie mieliśmy okazję zamontować przy ul. Kowieńskiej we Wrocławiu. Właściciele jednorodzinnego domu przygotowując się na nadchodzące lato, postawili na montaż dwóch jednostek, których zadaniem będzie obniżanie temperatury w pomieszczeniach.

 

Haier Tayga

Klimatyzatory Tayga Plus dzięki swej klasycznej i minimalistycznej linii, z powodzeniem wpasowują się do wnętrz każdego typu. Wyglądem dostosują się zarówno do pomieszczeń komercyjnych, jak i domowych. To kolejne urządzenie marki Haier pracujące na ekologicznym czynniku R32. Producent wyposażył je w szereg funkcji, które użytkownik otrzymuje w standardzie. Jest to między innymi sterowanie Wi-Fi, umożliwiające zmianę ustawień klimatyzatora przy użyciu smartfona, lub tabletu z dowolnego miejsca. Dobrze znane już funkcje, takie jak inteligentne powietrze, cicha praca, czy komfortowy sen to kolejne, w które wyposażona jest ta jednostka. Szczególnie przydatna funkcja Self Clean, odpowiada za usuwanie bakterii i zanieczyszczeń zgromadzonych na wymienniku urządzenia.

 

Haier Paerl

Klimatyzatory Haier Pearl to energooszczędne i uniwersalne urządzenia. Charakteryzują się kompaktową konstrukcją i niskim poziomem hałasu. Dodatkowo, zostały one wyposażone w szereg funkcji zapewniających czyste powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach. To między innymi dzięki technologii sterylizacji UV-C, wykorzystującej lampę LEC UV-C. Działa ona biobójczo i dezynfekująco. Oprócz tego, zastosowane w standardzie funkcje 56°C Steri Clean oraz Self Clean, pozwalają na utrzymanie urządzenia w czystości. Ma to oczywiście bezpośredni  wpływ na jakość powietrza wewnętrznego. To co szczególnie wyróżnia model Pearl, to funkcja Coanda Plus, której zadaniem jest rozprowadzanie nawiewu do każdej części pomieszczenia.

 

Nasza realizacja

Poniżej przedstawiamy zdjęcia wykonanej przez nas instalacji klimatyzatorów Haier Tayga i Haier Pearl przy ul. Kowieńskiej we Wrocławiu.
Haier Tayga i Haier Pearl Haier Tayga i Haier Pearl Haier Tayga i Haier Pearl

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które okaże się zarówno ekonomiczne jak i efektywne. Zapraszamy także na naszego Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!